Vážení zákazníci, dávame Vám do pozornosti našu novú ponuku denného obedové menu. 

Nové jedlá si môžete pozrieť v týždennom prehľade na našej aktualizovanej stránke pod označením "Obedové menu".

Dúfame že vás naša nová ponuka jedál osloví a budete naďalej našimi zákazníkmi.

Pozdravuje Vás team Fitkrabičiek.  

Ako to funguje?

Fitkrabičky obsahujú dávku jedla na celý deň. Raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru. Jedlo bude privezené až k vám. Začínate konzumáciou obeda, ostatné porcie si odložíte do chladničky. Raňajky a desiatu konzumujete na druhý deň, kedy k vám prichádza ďalšia dávka čerstvo navareného jedla. Nemusíte sa starať o nákupy, lámať si hlavu nad otázkou čo variť, a nemusíte strácať čas prípravou jedla.

Chutne zdravo pohodlne

Všetci potrebujeme jesť. Denne. A najlepšie by bolo zdravo a chutne. A tak, aby sme nepriberali, ani nehladovali. No nie vždy si nájdeme čas na pravidelnú a plnohodnotnú dávku jedla. A potom to už asi poznáte. Rozbolí nás hlava, sme nervózni, poprípade siahneme po nie práve najvhodnejšej potravine, ktorú máme akurát poruke. To čo sme cez deň nestihli, dopĺňame nájazdom do chladničky vo večerných hodinách. Čudujeme sa, že priberáme... ako to  fungujeOkolo nás už prebehlo toľko zaručených diét, že už ani sami nevieme, ktorá by bola pre nás tá pravá.

 

Ale pozrime sa na problematiku stravovania veľmi jednoducho a logicky. Ak sme so sebou spokojní a chceme si váhu udržať, stačí ak zachováme rovnováhu príjmu a výdaja energie. Ak potrebujeme nejaké to kilo schudnúť musí výdaj prevyšovať príjem. Nič viac, nič menej. Avšak príjem by mal byť vo forme plnohodnotnej, nutrične vyváženej stravy. Dôležitou súčasťou zdravého stravovania je pravidelnosť. Ak si organizmus navykne na pravidelné menšie dávky jedla, nemá dôvod vytvárať si zásoby v podobe tuku na „horšie “časy.

 

My vám ponúkame spôsob stravovania založený na prísune všetkých potrebných látok pre fungovanie organizmu - cukrov, tukov, bielkovín, vitamínov, vlákniny, antioxidantov, stopových prvkov. Každá z týchto zložiek plní v organizme svoju nezastupiteľnú funkciu, preto aj my zastávame názor, že konzumovať treba všetky druhy potravín, ale s rozumnou mierou. Fitkrabičky prinášajú pravidelnú, nutrične vyváženú a energeticky najvhodnejšiu alternatívu pre vaše stravovanie.