O fitkrabičkách

CHUTNE, ZDRAVO, POHODLNE

Všetci potrebujeme jesť. Denne. A najlepšie by bolo zdravo a chutne. A tak, aby sme nepriberali ani nehladovali. No nie vždy si nájdeme čas na pravidelnú a plnohodnotnú dávku jedla. A potom to už asi poznáte… Začne nás bolieť hlava, sme nervózni, poprípade siahneme po nie práve najvhodnejšej potravine, ktorú máme akurát po ruke. To, čo sme cez deň nestihli, dopĺňame nájazdom do chladničky vo večerných hodinách. Čudujeme sa, že priberáme…

Okolo nás už prebehlo toľko zaručených diét, že už ani sami nevieme, ktorá by bola pre nás tá pravá.

Ale pozrime sa na problematiku stravovania veľmi jednoducho a logicky. Ak sme so sebou spokojní a chceme si váhu udržať, stačí, ak zachováme rovnováhu príjmu a výdaja energie. Ak potrebujeme „nejaké to kilo“ schudnúť, musí výdaj prevyšovať príjem. Nič viac, nič menej. Avšak, príjem by mal byť vo forme plnohodnotnej, nutrične vyváženej stravy. Dôležitou súčasťou zdravého stravovania je pravidelnosť. Ak si organizmus navykne na pravidelné menšie dávky jedla, nemá dôvod vytvárať si zásoby v podobe tuku na „horšie“ časy.

My vám ponúkame spôsob stravovania založený na prísune všetkých potrebných látok pre fungovanie organizmu – cukrov, tukov, bielkovín, vitamínov, vlákniny, antioxidantov a stopových prvkov. Každá z týchto zložiek plní v organizme svoju nezastupiteľnú funkciu, preto aj my zastávame názor, že konzumovať treba všetky druhy potravín, ale s rozumnou mierou. Fitkrabičky prinášajú pravidelnú, nutrične vyváženú a energeticky najvhodnejšiu alternatívu pre vaše stravovanie.

Menu